İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROJE EĞİTİMLERİMİZİN İLKİ PROPAK’TA YAPILDI…

 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile birlikte yürütülen "Basım Sanayi İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitim ve Uygulamaları Projesi” kapsamında ilk eğitim; 27-28 Eylül 2021 tarihlerinde Propak Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz için Düzce Teknopark Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Açılışını Sendikamız Genel Başkanı Savaş Nigar ve Propak Ambalaj Teknik Müdürü Cenk Akyürek’in geçekleştirdiği seminerde, sunumlarıyla Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Uzmanı Dr. Emirali Karadoğan bizlere eşlik etti.
 

Eğitimde, iş sağlığı ve güvenliği kavramının dünü, bugünü ve geleceği üzerinde durulurken, işyeri örnekleri üzerinden farkındalık yaratılmaya çalışıldı.

2 gün süren eğitim sonucunda, güvenlik kültürünün, sadece çalışma yaşamı açısından değil yaşamın her alanında olmazsa olmaz bir unsur olduğu vurgulanarak tüm katılımcılardan bu kültürün bir parçası olmaları istendi.
 
Basın-İş Sendikası olarak; hem eğitime emek vererek hem de eğitime katılarak bu kültürün bir parçası olma yolunda ilk adımı atan, bizlerle dayanışma içerisinde olan herkese teşekkür ederiz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROJE EĞİTİMLERİMİZİN İLKİ PROPAK’TA YAPILDI… Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler