BASIN-İŞ SENDİKASI YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI…

 
Basın-İş Sendikası Yönetici & Temsilci Eğitim Semineri 8-9 Ekim 2022 tarihlerinde Tezmadra Hotel Burhaniye / Balıkesir’de yapıldı.

Açılışta katılımcılara seslenen Genel Başkan Savaş Nigar, ülke ve dünya gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Konuşmasında sendikal örgütlülüğün yaşanılan süreç açısından olmazsa olmaz bir unsur olduğuna dikkat çeken Nigar: "Sendikalara ve örgütlü olan bizlere çok iş düşüyor. Birlik ve beraberliğimiz, dayanışmamız; işimize, kazanımlarımıza odaklanmamız önümüzdeki süreçte son derece önemli” dedi.

Konuşmasının devamında sendikal çalışmalar hakkında bilgi veren Nigar, geride bırakılan sürecin yanı sıra gelecekteki hedeflere ilişkin açıklama yaptı.

Sendika uzmanlarımızın faaliyet sunumlarıyla sona eren açılış bölümünün ardından seminere eğitim sunumları ile devam edildi.

Eğitim Seminerinde bizlere; İşyerinde Yaşanan Sorunlar konu başlığında Sendika Avukatlarımız Av. Yusuf İsmail Ertan, Av. Murat Akı; Küresel ve Ülke Düzeyinde Çalışma Hayatını İlgilendiren Güncel Gelişmeler, Sendikal Harekete ve Çalışanlara Etkileri konu başlığında Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Uzmanı Dr. Emirali Karadoğan; Ekonomik Gelişmeler ve Çalışanlara Yansıması başlıklı son oturumda ise Uluslararası İlişkiler ve Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Genel Başkan Danışmanız Fatih Aydemir eşlik etti.

Basın-İş Sendikası olarak; seminerin başından sonuna kadar bizlerden emeklerini esirgemeyen herkese ve bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyor, yeni çalışmalarda görüşmeyi diliyoruz.
BASIN-İŞ SENDİKASI YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI… Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler