İMAJ AMBALAJ İŞYERİNDE İLK EĞİTİM SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

 
Basın-İş Sendikası İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitimlerine, aramıza yeni katılan İmaj Ambalaj işyeri ile devam edildi.

12 Aralık 2022 tarihinde Gebze / Kocaeli’de bulunan fabrikada gerçekleştirilen eğitim seminerinde; Sendikamız Genel Başkanı Savaş Nigar, Genel Sekreteri / İstanbul Şube Başkanı Ahmet Özbakır ve İmaj Ambalaj Üretim Müdürü Mustafa Yurtseven hazır bulunurken Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Uzmanı Dr. Emirali Karadoğan sunumu ile bizlere eşlik etti.

Açılışta katılımcılara seslenen Genel Başkan Savaş Nigar, öncelikle örgütlü mücadelelerini toplu iş sözleşmesi ile taçlandıran üyelerimize tebriklerini ileterek sözlerine başladı. Nigar, konuşmasının devamında, güvenlik kültürünün; sadece çalışma yaşamı açısından değil yaşamın her alanında olmazsa olmaz bir unsur olduğunu vurgulayarak tüm katılımcılardan bu kültürün bir parçası olmalarını istedi.

Basın-İş Sendikası olarak; seminere emek veren herkese ve bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.
İMAJ AMBALAJ İŞYERİNDE İLK EĞİTİM SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ… Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler