İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FARKINDALIK EĞİTİM VE UYGULAMALARI PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI...

 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile birlikte yürütülen "Basım Sanayi İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitim ve Uygulamaları Projesi"nin değerlendirme toplantısı, 16-17 Aralık 2021 tarihlerinde Rox Hotel Ankara'da düzenlendi.

Açılışını Sendikamız Genel Başkanı Savaş Nigar'ın geçekleştirdiği toplantıda, sendikamız yönetici ve temsilcilerinin yanı sıra proje kapsamında yer alan işyerlerinin işveren temsilcileri de bizlere eşlik etti.

Toplantıda; projenin amacı, proje kapsamında yapılan eğitimlerin içeriği ve eğitimden elde edilen çıktılar paylaşılırken devam projesine ilişkin bilgilendirme sunumu yapıldı.

Diğer taraftan en iyi işyeri uygulamaları işyeri İSG Uzmanları ve Sendika Temsilcileri tarafından katılımcılara sunuldu. Ardından gerçekleştirilen atölye çalışması ile tüm katılımcılar alana ilişkin görüş ve önerilerini birbirleri ile paylaştı.

Program, sendikal toplantılar ile noktalandı.

Basın-İş Sendikası olarak; proje kapsamında gerçekleştirilen eğitimler ve toplantılar süresince desteklerini yanımızda hissettiğimiz, insana yakışır bir çalışma yaşamı için emek veren herkese teşekkürlerimizi sunarız.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FARKINDALIK EĞİTİM VE UYGULAMALARI PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI... Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler