DARPHANE VE DAMGA MATBAASI ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

 
9 Ocak 2016 Cumartesi günü Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü işletmesinde çalışan üyelerimiz ile birlikte üye toplantısı gerçekleştirildi.
 
SGK Üsküdar Misafirhanesi’nde gerçekleştirilen toplantıya; Basın-İş Sendikası Eski Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya, Türk-İş İstanbul 1. Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, Genel Başkan Savaş Nigar, Genel Sekreter Ahmet Özbakır, Genel Eğitim Sekreteri Abdulkadir Ergin, İstanbul Şube Başkanı Levent Dinçer ve Şube Yöneticileri, Genel Koordinatör Fatih Aydemir ve Al Jazeera işyerimizden Evren Gürkan katıldı.
 
Darphane ve Damga Matbaası’nda çalışan üyelerimizin sorunlarının, beklenti ve taleplerinin tartışıldığı toplantıda; 2013 yılında uygulanan grev süreci ve son 10 yılda imzalanan toplu sözleşmelerle alınan haklara yönelik bir sunum yapıldı ve Basın-İş Sendikası’nın 1963'den günümüze uzanan sendikal mücadelesi anlatıldı.

Toplantıda gerçekleştirilen konuşmalarda; Darphane ve Damga Matbaası’nın Basın-İş Sendikası içerisindeki yeri vurgulanarak, birlik ve beraberlik mesajları verildi.
DARPHANE VE DAMGA MATBAASI ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ... Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler