BASIN-İŞ YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

 
Basın-İş Sendikası Yönetici & Temsilci Eğitim Semineri 10-13 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Büyük Anadolu Thermal Hotel’de gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Savaş Nigar açılış konuşmasında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Basın-İş Sendikası olarak tek temennilerinin her türlü baskı ve şiddetten uzak demokratik bir ülkede dayanışma içerisinde yaşamak olduğunu vurguladı.

Sendikal çalışmalar hakkında bilgi veren Nigar, yönetici ve temsilcilerin yaptıkları işleri daha iyi ve huzurlu yapabilmeleri açısından donanımlı olmaları gerektiğini belirterek eğitim çalışmalarının önemine dikkat çekti.

"Sosyal Güvenlik ve Sağlık Uygulamaları”, "Sendikal Çalışmalarda İletişim ve Organizasyon Becerileri”, "İşyerinde Yaşanan Sorunlar”, "Türkiye’nin Ekonomik ve Sosyal Görünümü” ve "Sendikal Çalışmada Yöntem ve Strateji” konu başlıkları altında gerçekleştirilen Seminer Programında: Yol-İş Sendikası Sosyal Güvenlik Danışmanı Celal Tozan, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyeleri; Prof. Dr. Müge Ersoy Kart, Doç. Dr. Metin Pişkin, Dokuz Eylül Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Akı, Sendikamız Avukatları; Haluk Ömerbaş, Yusuf İsmail Ertan, Murat Akı, TBMM’den Dr. Oğuz Topak ve Sendikamız Genel Koordinatörü Fatih Aydemir sunumlarıyla bizlere eşlik etti.

Diğer taraftan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay göndermiş olduğu mesaj ile Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat da açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmadı.

İki günün ardından düzenlenen Gala Yemeği ile Seminer Programı sona ererken; bizler de Basın-İş Sendikası olarak dayanışma adına yeni umutlar biriktirdik.

Basın-İş Sendikası Yönetici & Temsilci Eğitim Semineri’nin başından sonuna kadar katkılarını bizlerden esirgemeyen başta Konfederasyonumuz Türk-İş olmak üzere tüm yol arkadaşlarımıza, sendikamız emekçilerine, değerli eğitimcilerimize ve tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunar; paylaşımlarımızın artarak devam etmesini dileriz.


BASIN-İŞ SENDİKASI

BASIN-İŞ YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ... Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler