BASIN-İŞ SENDİKASI YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…


Basın-İş Sendikası Yönetici & Temsilci Eğitim Semineri 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Grand Haber Hotel Kemer / Antalya'da gerçekleştirildi.

Açılışta katılımcılara seslenen Genel Başkanımız Savaş Nigar, sendikal çalışmalar ve işyerleri hakkında bilgi vererek, sendikal eğitimlerin önemine dikkat çekti. 

Konuşmasının devamında çalışma hayatının güncel sorunları başta olmak üzere ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Nigar, gelecekten beklentisinin, hak ve özgürlüklerin teminat altına alındığı, yasal düzenlemelerin tekrar emekçilerin lehine döndüğü, barış içinde yaşanacak bir ülke olduğunu vurguladı.

Açılışın ardından seminere eğitim sunumları ile devam edildi. Eğitim Seminerimizde bizlere; Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden hocamız Dr. Öğretim Üyesi Aydın Çivilidağ; İşyerinde Yaşanan Sorunlar ve İş Hukuku konu başlığında Sendika Avukatlarımız Av. Haluk Ömerbaş, Av. Yusuf İsmail Ertan, Av. Murat Akı ve Çalışma Hayatını İlgilendiren Güncel Gelişmelerde ise hocamız Dr. Oğuz Topak bizlere eşlik etti.

Basın-İş Sendikası olarak; seminerin başından sonuna kadar bizlerden emeklerini esirgemeyen herkese ve bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyor, yeni çalışmalarda görüşmeyi diliyoruz.
BASIN-İŞ SENDİKASI YÖNETİCİ & TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ… Görselleri
Son 10 Sendikamızdan Haberler