İMAJ AMBALAJ'DA İLK SÖZLEŞME MUTLULUĞU...

 
İMAJ BASKI AMBALAJ MATBAACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İŞYERİ ARTIK SENDİKALI VE YASAL TOPLU SÖZLEŞME KORUMASINDA!

İlk örgütlenme adımları, 2019 yılı sonunda atılan ve 2022 yılı Mayıs ayı itibariyle ilk üyeliklerin gerçekleştiği Kocaeli / Gebze'de kurulu bulunan İmaj Ambalaj işyerinde 2 Kasım 2022 tarihinde Birinci Dönem Toplu İş Sözleşmemizi imzaladık.

Öncelikle, gerçekten adil ve güvenceli bir çalışma yaşamı için sürdürdüğümüz örgütlenme çalışmalarımız kapsamında bir işyerinin daha sendikal hak ve özgürlüklerine kavuşmasının bizlere yaşattığı mutluluk ve gururu vurgulamak isteriz.

İmaj Ambalaj işyerinde gerçekleşen imza törenine Sendikamız Genel Başkanı Savaş Nigar, Genel Sekreteri ve İstanbul Şube Başkanı Ahmet Özbakır, Hukuk Müşaviri Av. Yusuf İsmail Ertan, Genel Başkan Danışmanı Fatih Aydemir, İşyeri Sendika Temsilcilerimiz ile İşveren Temsilcileri katıldı.

İmzalanan toplu iş sözleşmesi ile İmaj Ambalaj’da çalışan üyelerimize, ücret ve ücrete bağlı ödemelerin yanı sıra sosyal haklar konusunda önemli iyileştirmeler sağlandı. 

Bu sözleşmede emeği geçen başta İmaj Ambalaj’da çalışan üyelerimiz olmak üzere; sendikamız yönetici, temsilci, uzman ve çalışanlarına, örgütlenme mücadelesinde dayanışmalarını ve desteklerini esirgemeyen tüm yol arkadaşlarımıza ve yapıcı sosyal diyalog ortamının oluşması adına bizlerle birlikte çaba sarf eden İmaj Ambalaj İşvereni ve Temsilcilerine teşekkür ediyor; daha iyi bir geleceğin inşası için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

"MÜCADELE VARSA UMUT DA VARDIR; MÜCADELEMİZ DE UMUDUMUZ DA HEP BİZİMLE OLACAK!”

BASIN-İŞ SENDİKASI
İMAJ AMBALAJ'DA İLK SÖZLEŞME MUTLULUĞU... Görselleri
Son 10 TİS Haberleri